Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vytvářejte vztah s Bohem a jeho nebeským královstvím

11. 12. 2012

Zdravím vás svou přirozeností. Vykonávejte svou starou líbeznou píseň, kterou sami jste. Vytvářejte vztah s Bohem a jeho nebeským královstvím. Jděte absolutního klidu a hluboce se otevřete Stvořiteli a jeho nebeským poslům a začněte si povídat, tančit, zpívat a vnímejte vůli a spontánnost  své pravosti, svého skutečného já. Vnímejte, jak Vaše pravé já začne hrát prastarou píseň, kterou znáte.

Můžete se spojit se vším a se všemi životy, které jste žili a ty budou vyúsťovat na povrch vašeho bytí. Budou se vyplavovat a směrovat nové myšlenky, hnutí, pocity. Žijte spontánností a zkušenostmi, které již dávno znáte. Projevte své bytí. Otevírejte se duchovně a právě našemu nebeskému Otci -Matce a oni vám pomůžou vše prožít a pocítit.

Skloňte se v jakékoliv srdcové formě věčnému Dobru. Plně  a živě se rozpomeňte. Věřte, je to překrásný život, pravý život uvnitř nás. Uvědomíte si, kdo všechno jste a kým vším jste byli. Začnete se rozpomínat na prastarý jazyk své duše, která tolik má co říct a tolik chce tuto pravost konat a hovořit až na povrchu života.

Plné rozpomínaní mě přivádí do absolutních plných stavů nekonečného bytí. Je to absolutní krása, je to dar. Rozpomínání je dar této doby a je to dar pro duše, které si zaslouží se rozpomínat a taky pro ty kteří, chtějí skutečnou pravdu prožívat.

Zažívat příběhy rozpomenutí v tomto životě. Je to prožívání prastarých modliteb, slov, příběhů.  Vše se dá zužitkovat pro tento život. Rozpomínání je vzpomenutí na životy minulé a na životy po smrti a na našeho věčného krále…

Víte, zažívat tyto věci je pro mě hluboký dar, který mě otevírá hluboké poznání sebe samého, té skutečné pravosti, cesty k Bohu až slzy se mi vlévají do očí v těchto chvílích, když toto píši, neboť toto rozpomenutí je láskyplně krásné je to něco, co je nepopsatelné. Vnímat sebe a  tím zažívat stavy  nekonečného  poznávání.

Rozpomínejte a žijte spontánně zevnitř na povrch, aby se tyto prastaré písně a prastaré řeči ve Vás samých mohly dostávat plně napovrch. Chraňte svoji skutečnou pravost a žijte sebe, život je nekonečný ve všech směrech a oblastech. 

Děkuji ti Králi tohoto velkého nekonečného panství.

Skládám před Tebou všechny životy, které jsem žil a který teď žiji. Vše Ti odevzdávám, neboť to patří plně tobě. Tvé panství a zahrady jsou nekonečné a životy tak nekonečně pestré.

Co vše můžeme zažívat. Veškeré dechy Ti patří, které jsem vydechl ve všech životech i po životech. Patří Ti veškeré mé kroky, které procházely spousty životů. Vše ti odevzdávám, neboť jediným cílem jsi jen Ty.

S živou láskou k vám Tom

Zdroj: http://www.cestyksobe.cz/vytvarejte-vztah-sbohem-a-jeho-nebeskym-kralovstvim-ab1850/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moc krásné

Marcela,28. 10. 2013 22:30

Krásný článek ,krásné stránky.
Mystik Tomáš Borl ví o čem mluví a tak velice silně dokáže o tom psát.
Má krásné stránky kde se můžeme dozvědět více o jeho cestě a jeho léčení pro ostatní.www.tomborl.cz
V lásce k těmto stránkám a všem Marcela